YSK SEÇMEN BİLGİ KAĞITLARI NE ZAMAN DAĞITILACAK
GÜNCELLEME ve 16 NİSAN 2017 REFERANDUM SEÇİMİ BİLGİLENDİRME;

16 NİSAN 2017 Referandum Seçimi Seçmen Bilgi Kağıtları dağıtım tarihi ile ilgili bilgi şöyle; seçmen bilgi kağıtları 5 Mart 2017 tarihinden itibaren dağıtılacak. daha önceden seçmen bilgi kağıtları adreslerine gönderilenlere yine gönderilebilecek seçmen bilgikağıdım gelmedi diyenler Muhtarlıklardan seçmen bilgi kağıtlarını alabilecekler. Bu bilgiye muhtarlıktan ulaştım. ysk resmi sitesinde 10 marttan itibaren yazmaktadır.
YSK 2017 REFERANDUM SEÇMEN KAĞIDIM NE ZAMAN GELECEK?


seçmen bilgi kağıtları gönderim tarihi 2017 referandum

YSK GOV TR YURTDIŞI SEÇMEN BİLGİ KAĞITLARI

YSK Gov TR Duyurusu: 16 Nisan 2017 Başkanlık sistemi Referandum seçimlerinde oy kullanacakların Seçmen Bilgi Listeleri Ne Zaman Muhtarlıklara asılacak veya Gelecek bilgileri ile Seçmen Bilgi Kağıtları ne zaman adreslere yollanacak bilgisini paylaşıyoruz.

seçmen+bilgi+kağıtları+ne+zaman+dağıtılacak

Seçmen pusulaları gelmeyen vatandaşlar ne yapacak?

Seçmen pusulası adresine gelmeyen veya kaybolan vatandaşlar muhtarlarına gidip seçmen bilgi listesinden oy kullanacakları okulu görebilecek,yeni seçmen bilgi pusulası isteyebilecekler.

Ysk Seçmen Pusulaları ne zaman gönderilecek, ve seçmen listeleri ne zaman muhtarlıklara asılacak konumuz bu kadardır. 5 marttan itibaren seçmen kağıdınızın ve Muhtarlıktaki seçmen listelerinin peşine düşebilirsiniz.Diğer Sayfalarımız:

seçmen listesi | ysk gov seçsis sonuç Seçmen Kağıdı Olmadan Oy Kullanabilir Miyim Seçmen Sorgulama Android Uygulaması İphone Seçmen Sorgulama Uygulaması indir Windows Phone Seçmen Sorgulama uygulaması indir